Planika AVS - Air Ventilation System

K vašim častým dotazům: Co je to AVS - Air Ventilation System?


Technologie AVS - Air Ventilation System je výsledkem vlastního vývoje společnosti Planika. Jedná se o revoluční řešení, co se prodyšnosti a komfortu pro uživatele horské obuvi týká. Použitím speciálních materiálů a konstrukce výrobku je dosaženo účinného odvětrávání bot, dodáváním vzduchu mezi svrchovou useň a podšívku bot. Měření prokázala, že obuv vybavená technologií AVS vytváří optimální podmínky pro uživatele bez ohledu na okolní teplotní podmínky a zároveň také umožňuje rychlejší přirozené vysychání obuvi i ve vlhčím prostředí. Testy a měření byly provedeny v Institutu IRCUO ve Slovinské republice.

Prodyšnost obuvi vybavené membránou XXX   - -  0,97 mg / cm2 / h
Prodyšnost obuvi vybavené membránou AIR-TEX   - -  1,00 mg / cm2 / h
Prodyšnost obuvi se systémem AVS a membránou AIR-TEX   - -  2,76 mg / cm2 / h

První boty s touto komfortní technologií byly na trh uvedeny v roce 2010 a v současnosti AVS systém mají tyto modely obuvi Planika:
Mangart AVS Men Air-Tex a   Mangart AVS Lady Air-tex
Rogla AVS Men Air-Tex a Rogla AVS Lady Air-tex.

Vážení zákazníci, upozorňujeme vás na to, že systém AVS není součástí konstrukce obuvi Planika Brana Men Air-Tex, jak někteří prodejci mylně uvádějí.

avs-technology

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení