Pozáruční výměna ostatních typů podešví

Kód: SERVIS2
ZDARMAZDARMA
oprava trekingove obuvi1
1.899 Kč 1.569,42 Kč bez DPH
Na objednávku (>1 ks)
Možnosti doručení

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis pohorek Planika v domovské slovinské továrně - kompletní výměnu podrážek Planika KRN, Pathfinder, Eurosole, SG apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis trekové obuvi Planika v domovské slovinské továrně - kompletní výměnu podrážek na obuvi Planika. Jedná se o podešve Planika KRN, Pathfinder, Eurosole, SG a další. Vždy, prosím, uvážlivě zhodnoťte celkový stav obuvi, především jejího svršku, to, zda do rekonstrukce bot investovat. Pokud se pro opravu pohorek rozhodnete, výsledek vás mile překvapí!

Čisté, suché boty zašlete na adresu VIKING outdoor, Heřmanice 6, 561 69  Králíky a nebo využijte služeb Zásilkovny - navštivte podací místo a nahlaste ID příjemce:  90 70 34 89O podání balíku nás vždy písemně informujte (e-mail, SMS, WhatsApp).

Dodací lhůta oprav se různí, většinou se jedná o 3 až 5 týdnů, proto servis řešte raději v mimosezónním období.

Nespěchejte a v klidu si, prosím, prohlédněte celou naší nabídku. Možná zde najdete ještě něco, co upotřebíte a my vám to zašleme v jednom balíku, případně za jedno poštovné. Pokud to tak bude, tak spolu budeme EKO-EKO!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: