Vážení a milí zákazníci, navštivte náš nově zprovozněný eshop zaměřený na domácí a vycházkovou obuv www.regaobuv.cz

Pozáruční výměna podešví Vibram a Meindl Multigrip

Kód: SERVIS1
ZDARMAZDARMA
opravena trekingova obuv Planika Vibram 20200312 123633
2.299 Kč 1.900 Kč bez DPH
Na objednávku (>1 ks)
Možnosti doručení

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis trekingových bot značek Planika a Meindl - výměnu podrážek Vibram® a Meindl Multigrip, včetně mezipodešví, ochranných lemů, vkládacích vložek apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis trekingových bot značek Planika a Meindl ve slovinském výrobním podniku - výměnu podrážek Vibram® a Meindl Multigrip, včetně mezipodešví, ochranných lemů, vkládacích vložek apod. Vždy, prosím, uvážlivě zhodnoťte celkový stav obuvi, především jejího svršku, to, zda do rekonstrukce obuvi investovat. Pokud se pro opravu pohorek rozhodnete, výsledek vás mile překvapí!

Čisté, suché boty zašlete na adresu VIKING outdoor, Heřmanice 6, 561 69  Králíky a nebo využijte služeb Zásilkovny - navštivte podací místo a nahlaste ID příjemce:  90 70 34 89O podání balíku nás vždy písemně informujte (e-mail, SMS, WhatsApp).

Dodací lhůta oprav se různí, většinou se jedná o 3 až 5 týdnů, proto servis řešte raději v mimosezónním období.

Nespěchejte a v klidu si, prosím, prohlédněte celou naší nabídku. Možná zde najdete ještě něco, co upotřebíte a my vám to zašleme v jednom balíku, případně za jedno poštovné. Pokud to tak bude, tak spolu budeme EKO-EKO!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: