E-shop trekingovaobuv.cz je funkční, avšak ve zkušebním provozu. Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, prosím, napište nám e-mail na bart@planika.cz. Předem děkujeme za spolupráci a vaši přízeň!

Pozáruční výměna podešví Vibram® a Meindl Multigrip

Kód: SERVIS1
1 949 Kč 1 610,74 Kč bez DPH
Na objednávku

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis trekingových bot značek Planika a Meindl - výměnu podrážek Vibram® a Meindl Multigrip, včetně mezipodešví, ochranných lemů, vkládacích vložek apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme vám profesionální opravy a pozáruční servis trekingových bot značek Planika a Meindl ve slovinském výrobním podniku - výměnu podrážek Vibram® a Meindl Multigrip, včetně mezipodešví, ochranných lemů, vkládacích vložek apod. Vždy, prosím, uvážlivě zhodnoťte celkový stav obuvi, především jejího svršku, to, zda do rekonstrukce obuvi investovat. Pokud se pro opravu pohorek rozhodnete, výsledek vás mile překvapí!

Čisté, suché boty zašlete na adresu VIKING outdoor, Heřmanice 6, 561 69  Králíky a nebo využijte služeb Zásilkovny - navštivte podací místo a nahlaste ID příjemce:  90 70 34 89O podání balíku nás vždy písemně informujte (e-mail, SMS, WhatsApp).

Dodací lhůta oprav se různí, většinou se jedná o 3 až 5 týdnů, proto servis řešte raději v mimosezónním období.